Prawo bankowe. Kredyty we franku szwajcarskim

Prawo bankowe i kredyty we franku szwajcarskim


Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa bankowego i branży finansowej. Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy prawnej frankowiczom. Zajmujemy się również doradztwem w procesie uzyskiwania kredytów na realizację inwestycji oraz wspieramy Klientów w czasie negocjacji umów kredytowych i inwestycyjnych. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych i innych podmiotów działających na krajowym rynku finansowym, niezależnie od ich wielkości.

Zespół kancelarii Magdaleny Staniek tworzą specjaliści, którzy doskonale rozumieją funkcjonowanie instytucji i rynków finansowych. Dzięki temu możemy zapewniać naszym Klientom rzetelną pomoc prawną – zarówno doraźnie, jak i w formie współpracy długoterminowej.

Reprezentacja i obrona w sporach z bankami


Jedną ze specjalizacji naszej kancelarii jest reprezentacja i obrona Klientów w sporach z bankami. Może chodzić o postępowanie związane z kredytami we franku szwajcarskim (CHF) lub sprawy o zwrot prowizji. Mamy wieloletnie doświadczenie i praktykę w tej gałęzi prawa. Znamy mechanizmy i procedury wykorzystywane przez banki i firmy windykacyjne, co pozwala naszym adwokatom skutecznie działać.

Zapewniamy pomoc prawną w następujących sprawach dotyczących prawa bankowego:

• pomoc prawna i reprezentacja w postępowaniach sądowych o unieważnienie umowy kredytowej (pomoc frankowiczom)
• reprezentacja klientów w mediacji z bankiem (pomoc frankowiczom)
• renegocjowanie warunków umów bankowych (np. zmiana zasad płatności po zawarciu umowy),
• restrukturyzacja i ochrona praw osób zadłużonych,
• obrót wierzytelnościami,
• sporządzanie pozwów przeciwko bankom,
• reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych i odzyskanie opłat bezprawnie pobranych przez pośredników finansowych.

Pełne wsparcie prawne dla frankowiczów


Znajomość prawa bankowego oraz prawa cywilnego to podstawa prowadzenia spraw o kredyty we frankach, które z zasady są trudne i skomplikowane. Dążymy do pełnego zaspokojenia roszczeń naszych Klientów poprzez doprowadzenie do unieważnienie umowy lub renegocjacji umowy kredytowej, wydłużenia okresu spłaty, zawieszenie lub umorzenia odsetek karnych, zmniejszenia wysokości raty kredytu lub odzyskania części kosztów kredytowych.

Doskonale rozumiemy, że każdą sprawą należy zająć się indywidualnie i ze szczególną starannością. Jeśli są Państwo zainteresowani rozmową na temat wiążących Państwa umów kredytowych, zapraszamy do kontaktu. Weryfikacja umowy w naszej kancelarii jest bezpłatna. Po jej zakończeniu przekażemy Państwu formularz wniosku do banku o wydanie Zaświadczenia o kredycie. Będzie to podstawą do podjęcia dalszych kroków.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w każdej sprawie związanej z prawem bankowym.

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: CoolBrand.pl