Ugody i mediacje z PKO BP w praktyce
11 stycznia, 2022

W grudniu 2021 r. w Rzeczpospolitej pojawił się artykuł w sprawie ugód frankowych w PKO BP zatytułowany: Wojujący klienci niechętni do ugód. PKO BP ma problem frankowy (link: Wojujący klienci niechętni do ugód. PKO BP ma problem frankowy – rp.pl).

Potwierdzamy. W ostatnich miesiącach reprezentowaliśmy kilku frankowiczów w mediacji z PKO BP. Propozycja banku: SKRAJNIE NIEKORZYSTNA dla konsumenta. Kredyt ma trwać nadal i zostać przewalutowany wg AKTUALNEGO kursu CHF. Możliwość negocjowania podczas mediacji praktycznie zerowa… Żaden z klientów nie zdecydował się na zawarcie ugody. Pozostaje jedynie droga sądowa, która co prawda jest dość czasochłonna jednak oczekiwane korzyści w postaci m.in. unieważnienia kredytu zachęcają do podjęcia walki ?

Jeśli masz wątpliwości co do swojej umowy o kredyt denominowany/indeksowany w walucie CHF, skontaktuj się z Kancelarią Adwokat Magdaleny Staniek.

Konsultacje w sprawach kredytów walutowych kliknij: Konsultacje w sprawach kredytów frankowych. – AdwokatStaniek.pl tel: 665 643 993

Doceń i poleć nas:

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: CoolBrand.pl